NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

Rejuven8 Serum do Twarzy firmy BEpic

Produkt Rejuven8 firmy Bepic stoi na dekoracyjnej desce a obok leżą owoce jagody goji

Serum do odnowy i regeneracji skóry twarzy

REJUVEN8 to innowacyjne serum, które zostało stworzone z myślą o regeneracji i odnowie skóry twarzy. Dzięki unikalnej formule, rewitalizuje ono skórę, chroniąc jednocześnie własne komórki macierzyste przed przedwczesnym starzeniem się i uszkodzeniami słonecznymi. Produkt ten oparty jest na prawdziwych badaniach klinicznych przeprowadzonych na ludziach, które jednoznacznie dowodzą jego wyjątkowych właściwości.

Działanie Rejuven8

  • Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny: Serum REJUVEN8 działa głęboko, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Te kluczowe składniki odpowiadają za młody wygląd skóry, a ich brak prowadzi do pojawienia się zmarszczek i utraty jędrności.

  • Komórki macierzyste z korzeni Goji: składnik ten został wyekstrahowany przy użyciu opatentowanej szwajcarskiej technologii, zawiera substancje aktywne wspierające regenerację skóry i zapewniające jej ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

  • Silne działanie i szybkie rezultaty: Serum REJUVEN8 to silnie skoncentrowany produkt, który działa szybciej niż tradycyjne kremy. Już po krótkim czasie stosowania można zaobserwować wzrost gładkości, elastyczności i nawodnienia skóry.

Rejuven8 zawiera komórki macierzyste z korzeni Goji

Faza wzrostu jagody goji, od zasadzenia nasiona do dojrzałych owoców

Produkt zawiera komórki macierzyste wyekstrahowane przy użyciu opatentowanej szwajcarskiej technologii z końcówek korzeni jagody goji. Komórki macierzyste są szczególnym i wszechstronnym typem komórek, generującym komórki innych typów komórek w tych miejscach rośliny, gdzie wymagany jest przyśpieszony wzrost. Takimi miejscami są wierzchołki pędów i korzeni, tzw. strefy wzrostu. 

Obszary te zawierają o wiele więcej substancji aktywnych niż inne części rośliny. Do ekstrakcji komórek macierzystych wykorzystano opatentowaną technologię PhytoCellTec™ Goji szwajcarskiej firmy Mibelle Group Biochemistry.

Jaka jest różnica pomiędzy kremem a Serum?

Przede wszystkim serum, jest to silnie skoncentrowany produkt z ogromną ilością składników aktywnych działających na zewnątrz. Krem natomiast ma mniej skoncentrowany skład. Serum po aplikacji na skórę działa zdecydowanie szybciej niż krem i nakłada się go znacznie mniej w porównaniu do kremu, jest bardziej wydajne, dlatego też  jest droższe od kremu.

Wyniki badań klinicznych REJUVEN8

Serum przeszło wnikliwe badania kliniczne In Vivo (na ludziach). Wyniki jednoznacznie wykazały, że regularne stosowanie serum przez okres 30 dni daje następujące rezultaty:

  • Wzrost gładkości skóry + 61%
  • Wzrost elastyczności skóry +93%
  • Wzrost grubości skóry + 9.9%
  • Wzrost nawodnienia skóry + 49%

Wyniki te są bardzo istotne i we wszystkich przypadkach znacznie przewyższają placebo. Znacząca, widoczna poprawa w wyglądzie skóry w porównaniu do stanu wyjściowego. Zmiany w wyglądzie skóry mogą być widoczne już po miesiącu, z jeszcze bardziej znaczącymi, trwałymi zmianami przy dłuższej aplikacji.

Wygładzenie skóry i zmniejszenie zmarszczek pod oczami

(podczas stosowania serum dwa razy dziennie, rano i wieczorem)

Produkt Rejuven8 firmy Bepic

Sposób użycia:

Nakładaj serum do twarzy rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, przed aplikacją innych kosmetyków. Delikatnie wmasuj w problematyczne obszary skóry, a następnie poczuj delikatny efekt liftingu. Serum jest bardzo wydajne – już po pierwszym użyciu można zauważyć pierwsze pozytywne zmiany.

Serum o pojemności 15ml jest bardzo wydajne. Konsystencja produktu jest w formie przezroczystego żelu, który bardzo łatwo się rozprowadza na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Możesz spodziewać się pierwszych wyników w poprawie jakości skóry w okresie 30-45 dni!

PRZECHOWYWANIE
Aby zachować pełną skuteczność produktu, przechowuj go w chłodnym i suchym miejscu, dobrze zamknięty.

Serum REJUVEN8 to niezwykle skuteczny preparat do pielęgnacji skóry twarzy, który przynosi szybkie i trwałe rezultaty. Daj swojej skórze najlepsze, co może ona otrzymać, i ciesz się młodszym wyglądem już teraz!

Zamów serum Rejuven8 bezpośrednio od producenta Bepic