...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

Serum do odnowy i regeneracji skóry twarzy

REJUVEN8 jest innowacyjnym preparatem do odnowy i regeneracji skóry twarzy, który rewitalizuje i chroni własne komórki macierzyste naszej skóry przed przedwczesnym starzeniem się i uszkodzeniami słonecznymi. Serum Rejuven8 jest poparte prawdziwymi badaniami klinicznymi na ludziach, które udowadniają i pokazują wyjątkowe zmiany skóry twarzy, pod wpływem działania produktu.

Główny cel Rejuven8

Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze, które odpowiadają za młody wygląd. Wraz z wiekiem produkcja kolagenu i elastyny u ludzi zmniejsza się. Ten naturalny proces powoduje, że skóra staje się wiotka, cieńsza, mniej elastyczna i nawodniona, w skutek czego powstają zmarszczki.

Rejuven8 zawiera komórki macierzyste z korzeni Goji

Faza wzrostu jagody goji, od zasadzenia nasiona do dojrzałych owoców

Rejuven8 zawiera komórki macierzyste wyekstrahowane przy użyciu opatentowanej szwajcarskiej technologii z końcówek korzeni jagody goji. Komórki macierzyste są szczególnym i wszechstronnym typem komórek, generującym komórki innych typów komórek w tych miejscach rośliny, gdzie wymagany jest przyśpieszony wzrost. Takimi miejscami są wierzchołki pędów i korzeni, tzw. strefy wzrostu. 

Obszary te zawierają o wiele więcej substancji aktywnych niż inne części rośliny. Do ekstrakcji komórek macierzystych wykorzystano opatentowaną technologię PhytoCellTec™ Goji szwajcarskiej firmy Mibelle Group Biochemistry.

Jaka jest różnica pomiędzy kremem a Serum?

Przede wszystkim serum Rejuven8, jest to silnie skoncentrowany produkt z ogromną ilością składników aktywnych działających na zewnątrz. Krem natomiast ma mniej skoncentrowany skład. Serum po aplikacji na skórę działa zdecydowanie szybciej niż krem i nakłada się go znacznie mniej w porównaniu do kremu, jest bardziej wydajne, dlatego też  jest droższe od kremu.

Wyniki badań klinicznych REJUVEN8

Serum przeszło wnikliwe badania kliniczne In Vivo (na ludziach). Wyniki jednoznacznie wykazały, że regularne stosowanie serum przez okres 30 dni daje następujące rezultaty:

  • Wzrost gładkości skóry + 61%
  • Wzrost elastyczności skóry +93%
  • Wzrost grubości skóry + 9.9%
  • Wzrost nawodnienia skóry + 49%

Wyniki te są bardzo istotne i we wszystkich przypadkach znacznie przewyższają placebo. Znacząca, widoczna poprawa w wyglądzie skóry w porównaniu do stanu wyjściowego. Zmiany w wyglądzie skóry mogą być widoczne już po miesiącu, z jeszcze bardziej znaczącymi, trwałymi zmianami przy dłuższej aplikacji.

Wygładzenie skóry i zmniejszenie zmarszczek pod oczami

(podczas stosowania serum dwa razy dziennie, rano i wieczorem)

Produkt Rejuven8 firmy Bepic

Jak stosować Rejuven8

Serum do twarzy, nakładaj rano i wieczorem, przed wszystkimi innymi kosmetykami jakich używasz. Nałóż delikatnie na problematyczne obszary skóry. Twoja skóra uzyska delikatny efekt liftingu. Już po pierwszym użyciu możesz poczuć pierwsze zmiany. 

Serum Rejuven8 o pojemności 15ml jest bardzo wydajny. Konsystencja produktu jest w formie przezroczystego żelu, który bardzo łatwo się rozprowadza na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Możesz spodziewać się pierwszych wyników w poprawie jakości skóry w okresie 30-45 dni!

PRZECHOWYWANIE:
Przechowuj właściwie zamknięte w chłodnym, suchym miejscu.

Zamów serum Rejuven8 bezpośrednio od producenta Bepic

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.