...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

Co to jest Elev8

Elev8 to unikalny suplement diety, doceniany na całym świecie. To nie tylko zwykłe kapsułki na energię, ale również potężne wsparcie dla ciała i mózgu.

Zawiera naturalne składniki o działaniu adaptogennym, energetycznym i odżywczym, które pomagają w różnych problemach zdrowotnych. 

Wiele osób stosujących Elev8, dzieli się również swoimi doświadczeniami, związanymi z wieloma dolegliwościami, takimi jak utrzymanie zdrowego poziomu cukru i cholesterolu, redukcja alergii, łagodzenie objawów chorób skórnych (takich jak bielactwo, łuszczyca, egzema), redukcja objawów nerwicy, lęków, depresji, itp.

Formuła Elev8 zawiera 3 mieszanki

100% naturalne i organiczne składniki roślinne

mieszanka różnych rodzajów adaptogenów

Mieszanka Super Adaptogenów

Grzyb Reishi, Grzyb Kordyceps, Grzyb Chaga, Grzyb Shiitake, Rhodiola Rosea, Żeńszeń.


Wspiera organizm
w adaptacji na psychiczny, fizyczny i emocjonalny stres, zwiększając jego naturalną odporność i powrót do równowagi

Mieszanka roślin energetyzujących leży na blacie stołu

Mieszanka Naturalnej Energii

Żeń-szeń, Guarana, Yerba Mate, Zielona Kawa, Advantra Z®, Bacopa monnieri, Niacyna, L-theanina, Witamina B12, Tiamina, Kofeina

Zwiększa poziom naturalnej energii i wytrzymałości, poprawia koncentrację i pamięć, wspomaga codzienną sprawność umysłową

Mieszanka różnych owoców i warzyw

Mieszanka Owoców i Warzyw

Szpinak, Brokuły, Marchew, Pomidory, Buraki, Jabłko, Granat, Żurawina, Wiśnia, Pomarańcza, Jagody, Truskawki, Borówka

Dostarcza komórkom organizmu witaminy, minerały, antyoksydanty, chlorofil, błonnik, makro i mikroelementy, itp.

Elev8 obejmuje następujące składniki

Na czym polega wyjątkowość ELEV8

W porównaniu do wielu innych suplementów w kapsułkach, które mają najczęściej 1-2 składniki aktywne, Elev8 zawiera 25 najlepszych ekstraktów z roślin, których działanie zostało naukowo udokumentowane.
Formuła produktu pomaga zapobiegać stanom zapalnym i chorobom przewlekłym.

Jedna kapsułka Elev8 to równowartość fitoskładników, które znajdują się w 4,5 porcji świeżych, ekologicznych owoców i warzyw, takich jak: jabłka, brokuły, szpinak, jagody, i inne.

Produkt nie posiada żadnych odpowiedników i zamienników, zarówno na rynku polskim, jak i na rynku zagranicznym. 

Infografika pokazująca skład i korzyści kapsułek Elev8
Elev8 zastępuje wiele innych produktów

Jak działa ELEV8

Elev8 niczego nie leczy. Dzięki tej jednej kapsułce, organizm otrzymuje ogromną ilość użytecznych składników roślinnych i witamin. To wzmacnia go do tego stopnia, że organizm jest sam w stanie usuwać różne problemy.

Kapsułki zawierają silne zioła, które razem lub osobno, mają szczególnie korzystne działanie na organizm. Wiele z tych roślin posiada udowodnione naukowo właściwości lecznicze, a niektóre z nich zostały zamieszczone poniżej.

Kliknij na wybrany składnik,
aby dowiedzieć się więcej:

Kapsułki Elev8: pełny skład

W opakowaniu jest 30 kapsułek, ( 2 blistry po 15 sztuk ).
Informacja dodatkowa: jedna kapsułka zawiera 150mg kofeiny.

Etykieta kapsułek Elev8, pełny skład
Pełny skład kapsułek Elev8

Pełny skład produktu
Ekstrakty: Pomarańcza, Jagody, Wiśnie, Borówki, Jabłka, Buraki, Pomidory, Marchew, Brokuły, Szpinak, Advantra Z (wyciąg z gorzkiej pomarańczy), Żeń-szeń (inaczej Ginseng), Niacyna (witamina B3),

L-teanina (aminokwas pozyskiwany z zielonej herbaty), Bacopa Monnieri (Brahmi), Kwas chlorogenowy z zielonej kawy, Yerba Mate (inna nazwa herbata paragwajska lub ostrokrzew paragwajski), Grzyb Reishi (inaczej Ganoderma lub Lakownica Żółtawa),

Grzyb Chaga (Inonotus obliguus, błyskoporek podkorowy), Grzyb Cordyceps (Cordyceps sinensis, Maczużnik chiński), Różeniec Górski (Złoty korzeń, Rhodiola Rosea), Witamina B12, Czarny pieprz

pudełko elev8 na tle młodego mężczyzny i starszej kobiety

Jakie korzyści daje Elev8

Potężne źródło energii, witalności i zdrowia

100% naturalny produkt, bez chemii i wypełniaczy

 • Odżywia i odmładza organizm na poziomie komórkowym
 • Zapewnia długotrwałą energię i wytrzymałość przez cały dzień
 • Poprawia koncentrację i zwiększa jasność umysłu
 • Zwalcza fizyczne i psychiczne zmęczenie

   

 • Normalizuje metabolizm (pobudza spalanie tłuszczu)
 • Daje wspaniały nastrój i samopoczucie każdego dnia
 • Zastępuje kawy i napoje energetyczne
 • Dostarcza 100% biodostępne składniki odżywcze
 • Poprawia jakość życia każdej osoby

Jak stosować Elev8

Wskazówki i środki ostrożności

Uwaga: kapsułki Elev8 to silny środek odżywczy, dlatego zachowaj szczególną ostrożność w początkowym etapie stosowania tego suplementu. Przede wszystkim, nie stosuj produktu min. 6 godzin przed pójściem spać, gdyż może utrudnić zasypianie.  Stosując produkt, zacznij pić więcej wody, niż dotychczas, (min. 2 litry dziennie). 

Dawkowanie

Schemat dzielenia i dawkowania kapsułki Elev8, w początkowym etapie stosowania suplementu

W początkowej fazie stosowania, kapsułki należy dzielić.
W tym celu, otwórz otoczkę kapsułki i wysyp zioła na łyżeczkę lub czysty papier.

 1. W pierwszym tygodniu zacznij od 1/3 kapsułki
 2. W drugim tygodniu zwiększ do 1/2 kapsułki.
 3. Od trzeciego tygodnia stosuj całą kapsułkę. Jeśli odczuwasz dyskomfort, możesz wrócić do stosowania połowy kapsułki.

Ważne: jeśli cierpisz na takie choroby, jak na przykład:  cukrzyca, nadciśnienie, alergie, choroby skóry – rozpocznij stosowanie od 1/4 kapsułki, a następnie zwiększaj co tydzień przyjmowaną porcje, według powyższego schematu dawkowania. 

Aby rozpocząć stosowanie Elev8, otwórz kapsułkę i podziel proszek zawarty w niej na 3 lub 4 równe części. Następnie zmieszaj te zioła ze szklanką ciepłej wody i wypij rano przed jedzeniem.

Uwaga: należy pić co najmniej 2 litry wody dziennie (nie gorącej i nie zimnej), aby wspomóc organizm w szybszym oczyszczaniu z toksyn. 

Dlaczego powinno się dzielić kapsułki

U niektórych osób w pierwszych dniach przyjmowania kapsułek, występuje, tak zwany “kryzys ozdrowieńczy” który jest nieodłączoną częścią każdej terapii.

Polega to na zaostrzeniu objawów choroby, które dana osoba już ma. W trakcie, gdy organizm dzięki składnikom zawartym w produkcie pozbywa się toksyn i szkodliwych złogów, możesz czuć się niekomfortowo, a objawy chorób mogą się nasilić w mniejszym lub większym stopniu. Ma to miejsce najczęściej podczas rozpoczynania  kuracji i trwa zazwyczaj kilka dni, czasami dłużej. 

Dlatego bardzo ważne jest, aby dzielić kapsułki przed rozpoczęciem stosowania. Pozwoli Ci to powoli przyzwyczaić swój organizm do składników produktu i łagodnie przejść chwilowe pogorszenie.
 Po tym chwilowym pogorszeniu, zaczniesz odczuwać  więcej energii i sił witalnych, a będzie to oznaką tego, że organizm wychodzi na właściwe tory i zaczyna poprawnie funkcjonować.

Jak długo mogę stosować produkt

Należy pamiętać, że Elev8 nie zawiera substancji chemicznie syntetyzowanych, takich jak te obecne w lekach. Jest to 100% naturalny produkt ziołowy zaprojektowany do odżywiania komórkowego organizmu.

Można go stosować regularnie, a jego użytkowanie nie jest ograniczone czasowo. Aby osiągnąć najlepsze i trwałe rezultaty, zaleca się regularne stosowanie produktu przez okres 2-4 miesięcy.

Oczywiście, w dowolnym momencie możesz przerwać stosowanie produktu bez obaw o wystąpienie negatywnych efektów ubocznych, ponieważ jest to naturalny produkt.

Uwaga: przed stosowaniem tego suplementu, czy jakiegokolwiek innego produktu spożywczego, lub gdy jesteś chory, jesteś w ciąży, lub przyjmujesz leki, najpierw skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Opinie klientów i lekarzy o Elev8

Opinia o ELEV8 od lekarza internisty – były wykładowca Wyższej Szkoły Medycznej ze stolicy Kazachstanu (ASTANA), Tamara Kusainova, 66 lat.

Weź ELEV8 bez wątpienia!

Dwa tygodnie po rozpoczęciu przyjmowania poczułam następujące wyniki: przypływ siły, stałam się energiczna — – łatwość chodu, sztywność stawów minęła.

po 3 tygodniach znormalizowało się ciśnienie krwi120/70 mmHg. (wcześniej przyjmowałam codziennie leki hipotensyjne najpierw Prestarium, Kaptopril, Lorista H).

– łamiące się paznokcie i włosy, minęło — – funkcja przewodu pokarmowego została znormalizowana; – żylaki są mniej widoczne; – poprawił się kolor skóry, rozjaśniły się plamy starcze — -w październiku miałam operację po urazie stawu kolanowego.

Dzięki Elev8 w krótkim czasie funkcja stawu została całkowicie przywrócona; – co najważniejsze w naszym wieku-poprawił się sen, pojawiła się aktywność: są to codzienne spacery, 2 razy w tygodniu basen.

Weź ELEV8 bez wątpienia-wyniki są dobre, dzięki unikalnemu składowi pomaga, wspomaga leczenie”.

Efekty stosowania Elev8 przez klienta
w przypadku egzemy.

Po 6 miesiącach brania kapsułek, nastąpiła diametralna zmiana skóry dłoni

Recenzja partnera Bepic, który stosuje Elev8

“Korzystam z produktów firmy BEpic.
Wydajność pracy przy komputerze wzrosła, oczy są mniej zmęczone. Informacje są lepiej zapamiętywane, zwiększyła się również koncentracja uwagi.

Zacząłem spać krócej, a podczas dnia czuję się energiczny i wypoczęty. Polecam produkty wszystkim bliskim i znajomym, naprawdę działają.”

Rezultaty po stosowaniu kapsułek Bepic, Lilia z Ukrainy napisała:

“Elev8 B-Epic (USA):

🤗Moje rezultaty:

✔️Utrata wagi o 10 kg;
✔️Pozbyłam się wielu problemów zdrowotnych;
✔️Młodsza wizualnie i komórkowo;
✔️Ciśnienie znormalizowane (bardzo niskie);
✔️Hemoglobina znormalizowała się.
✔️Przestałam cierpieć na przeziębienia;
✔️Spanie poprawiło się.

Byłam już zmęczona wieloma chorobami a teraz cieszę się każdym dniem, żyję z przyjemnością, oglądając swoją własną transformację!”💥

Efekty stosowania kapsułek Elev8 w łuszczycy – informacja z czatu:

“U mojej siostry zaostrzenia łuszczycy zaczęły się po dwóch miesiącach, a po 2 po latach całkowicie ustąpiły.
Dziewczyny stosujcie Elev8, nie zostawiajcie, wszystko minie.”

Efekty stosowania pigułek Elev8 w bielactwie

Zmiana skóry twarzy klienta Bepic w przypadku bielactwa

Opinia partnerki Bepic z Ukrainy o kapsułkach

Mam na imię Liubov Horyn ❤️ i mieszkam na Ukrainie 

👍 Elev8 to mój ulubiony produkt w firmie B-epic!!! Każdego ranka zaczynam od niego 👏!!!

Otrzymuję energię ☘️👌 do działania, do życia!!! Ten unikalny skład 🌹 mnie inspiruje, rozumiem, że jedną kapsułką dostaję niezbędne witaminy i mikroelementy!!!

Wyniki ludzi z mojego zespołu są imponujące!!! Ludzie pozbywają się wielu problemów 🏆🔥 i odzyskują zdrowie!!

Ich stan emocjonalny zmienia się w krótkim czasie ❤️ Ta firma stworzyła magicznie skuteczny produkt dla nas wszystkich 👏 a ja tworzę ludzi, którzy go spożywają i rozpowszechniają na świecie 🌎”

Opinia o kapsułkach Elev8 od lekarza z Kazachstanu (Ałmaty).
– Kandydat nauk medycznych, położnik A.S. Mustafajewa, opowiada o swoim doświadczeniu z produktem Elev8⤵️

“Ten produkt mi tylko pomógł.
Jestem chirurgiem operacyjnym, ale z powodu alergii przestałam pracować i przyjmować pacjentów. Ale wkrótce wrócę do chirurgii, ponieważ dzięki temu produktowi nie mam dzisiaj alergii.

Pomógł też mojemu ojcu. Po raz pierwszy widziałam produkt, który naprawdę działa. Ja sama jestem nim zachwycona… Kiedy bierzesz regularnie witaminy, nic nie czujesz. A tutaj czujesz i widzisz wyniki!

Na przykład pozbyłam się egzemy. Jest bardzo dobry dla skóry – dla osób, które mają łupież, grzyby, brodawczaki, brodawki, egzemę, łuszczycę”.
Źródło: wykład video

Recenzja od lekarza onkologa z Ukrainy, diagnosta Larissa Tarasova mówi o Elev8
 
“Jest naturalny, nie ma żadnych dodatków.

Ważne jest to, że jest bardzo łatwo wchłaniany przez organizm. Nawet niektóre leki dożylne nie są przyswajane — tak jak Elev8.

Robiliśmy badania krwi i ten produkt naprawdę działa. Krew każdej osoby reaguje na niego “z wdzięcznością”. A przede wszystkim ten produkt “czyści” limfę, nadaje jej płyn. Na spowolniony przepływ limfy cierpią teraz nawet małe dzieci.

Elev8 poprawia przepływ limfy w ciągu jednego tygodnia i daje nam możliwość postrzegania życia jako szczęścia, a nie ciągłego stresu”.
Źródło: nagranie video

Doświadczenie i recenzja w stosowaniu kapsułek Elev8 – lekarz internista z Kazachstanu (Astana)
Doktor Kairzhan Shaimerdenov

“Stosuję kapsułki Elev8 sześć miesięcy. Nie miałem specjalnych problemów zdrowotnych i szczerze mówiąc, nie spodziewałem się żadnych świetnych rezultatów po kapsułkach.

Zmiany były stopniowe. Stałem się znacznie bardziej zrównoważony, spokojniej odnosiłem się do różnych problemów życiowych. Chroniczne zmęczenie zniknęło, jest więcej energii i witalności!

Mam problem ze skórą: w okolicy podbródka pojawiły się wysypki, które goiły się bardzo długo. Podczas gdy jedne wysypki znikały, inne się pojawiały i tak w kółko.

W czwartym miesiącu stosowania Elev8 zacząłem zauważać, że te stany zapalne stały się mniejsze, zaczęły się goić szybko. A teraz skóra stała się znacznie czystsza.

Ponadto owal twarzy zacieśnił się, skóra stała się bardziej świeża. Ogólnie młodnieję w oczach!
Dlatego nie wahaj się skorzystać z Elev8.
Otrzymasz wyniki”.

Kup kapsułki Elev8 od producenta

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.