...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

Co to jest Elev8

Elev8 to unikalny suplement diety, doceniany na całym świecie. To nie tylko zwykłe kapsułki na energię, ale również potężne wsparcie dla ciała i mózgu.

Zawiera naturalne składniki o działaniu adaptogennym, energetycznym i odżywczym, które pomagają w różnych problemach zdrowotnych. 

Wiele osób stosujących ten produkt, dzieli się także swoimi niesamowitymi doświadczeniami, w radzeniu sobie z wieloma dolegliwościami, takimi jak utrzymanie zdrowego poziomu cukru i cholesterolu, redukcja alergii, łagodzenie objawów chorób skórnych (takich jak bielactwo, łuszczyca, egzema), redukcja objawów nerwicy, lęków oraz depresji, itp.

Formuła Elev8 zawiera 3 różne mieszanki

100% naturalne i organiczne składniki roślinne

mieszanka różnych rodzajów adaptogenów

Mieszanka Super Adaptogenów

Grzyb Reishi, Grzyb Kordyceps, Grzyb Chaga, Grzyb Shiitake, Rhodiola Rosea, Żeńszeń.


Wspiera organizm
w adaptacji na psychiczny, fizyczny i emocjonalny stres, zwiększając jego naturalną odporność i powrót do równowagi

Mieszanka roślin energetyzujących leży na blacie stołu

Mieszanka Naturalnej Energii

Żeń-szeń, Guarana, Yerba Mate, Zielona Kawa, Advantra Z®, Bacopa monnieri, Niacyna, L-theanina, Witamina B12, Tiamina, Kofeina

Zwiększa poziom naturalnej energii i wytrzymałości, poprawia koncentrację i pamięć, wspomaga codzienną sprawność umysłową

Mieszanka różnych owoców i warzyw

Mieszanka Owoców i Warzyw

Szpinak, Brokuły, Marchew, Pomidory, Buraki, Jabłko, Granat, Żurawina, Wiśnia, Pomarańcza, Jagody, Truskawki, Borówka

Dostarcza komórkom organizmu witaminy, minerały, antyoksydanty, chlorofil, błonnik, makro i mikroelementy, itp.

Elev8 to najlepsze składniki w jednej kapsułce

Czym wyróżnia się ELEV8 od innych produktów

ELEV8 to wyjątkowy produkt, stworzony z myślą o zwiększeniu energii i kompleksowym odżywieniu komórek organizmu.
Ta skuteczna i opatentowana formuła produktu nie posiada żadnych odpowiedników i zamienników – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W przeciwieństwie do wielu innych kapsułek dostępnych na rynku, które zawierają jedynie pojedyncze składniki, Elev8 to połączenie aż
25 najlepszych ekstraktów roślinnych, ulepszonych przy użyciu niesamowitej technologii ekstrakcji.

 • Co więcej, w odróżnieniu od innych produktów, które zawierają syntetyczne witaminy, Elev8 dostarcza naturalnych witamin pozyskanych bezpośrednio z pełnowartościowych, organicznych owoców i warzyw.

  Jedna kapsułka Elev8
  to równowartość substancji odżywczych zawartych
  w 4,5 porcji ekologicznych owoców i warzyw.

Recepturę produktu opracował doświadczony zespół specjalistów z dziedziny neurologii,
żywienia i nauk o zdrowiu BEPIC.

Oszczędność pieniędzy

Elev8 może z powodzeniem zastąpić wiele innych produktów, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze!

Elev8 zastępuje wiele innych produktów odżywczych
Elev8 zastępuje inne produkty
pakiet trzech opakowań Elev8

ELEV8 zasada działania

Elev8 niczego nie leczy. Dzięki tej jednej kapsułce, organizm otrzymuje ogromną ilość użytecznych składników roślinnych i witamin. To wzmacnia go do tego stopnia, że organizm jest sam w stanie usuwać różne problemy.

Kapsułki zawierają silne zioła, które razem lub osobno, mają szczególnie korzystne działanie na organizm. Wiele z tych roślin posiada udokumentowane naukowo właściwości lecznicze, a niektóre z nich zostały zamieszczone poniżej.

Kliknij na wybrany składnik,
aby dowiedzieć się więcej:

Kapsułki Elev8: pełny skład

W pudełku Elev8 znajduje się 30 kapsułek, ( 2 blistry po 15 sztuk ).
Informacja dodatkowa: jedna kapsułka zawiera 150mg kofeiny.

Etykieta kapsułek Elev8, pełny skład
Pełny skład kapsułek Elev8

Pełny skład produktu
Ekstrakty: Pomarańcza, Jagody, Wiśnie, Borówki, Jabłka, Buraki, Pomidory, Marchew, Brokuły, Szpinak, Advantra Z (wyciąg z gorzkiej pomarańczy), Żeń-szeń (inaczej Ginseng), Niacyna (witamina B3),

L-teanina (aminokwas pozyskiwany z zielonej herbaty), Bacopa Monnieri (Brahmi), Kwas chlorogenowy z zielonej kawy, Yerba Mate (inna nazwa herbata paragwajska lub ostrokrzew paragwajski), Grzyb Reishi (inaczej Ganoderma lub Lakownica Żółtawa),

Grzyb Chaga (Inonotus obliguus, błyskoporek podkorowy), Grzyb Cordyceps (Cordyceps sinensis, Maczużnik chiński), Różeniec Górski (Złoty korzeń, Rhodiola Rosea), Witamina B12, Czarny pieprz

pudełko elev8 na tle młodego mężczyzny i starszej kobiety

Jakie korzyści daje Elev8

Potężne źródło energii, witalności i zdrowia!

100% naturalny produkt, bez chemii i wypełniaczy

 • Odżywia i odmładza organizm na poziomie komórkowym
 • Zapewnia długotrwałą energię i wytrzymałość przez cały dzień
 • Poprawia koncentrację i zwiększa jasność umysłu
 • Zwalcza fizyczne i psychiczne zmęczenie

 • Daje wspaniały nastrój i samopoczucie każdego dnia
 • Zdrowa alternatywa dla kawy i napojów energetycznych
 • Dostarcza 100% biodostępne składniki odżywcze
 • Poprawia jakość życia każdej osoby

Jak stosować Elev8

Wskazówki i środki ostrożności

Uwaga: Elev8 to silny środek odżywczy, dlatego zachowaj szczególną ostrożność w początkowym etapie stosowania tego suplementu. Przede wszystkim, nie stosuj produktu min. 6 godzin przed pójściem spać, gdyż może utrudnić zasypianie.  Stosując produkt, zacznij pić więcej wody, niż dotychczas, (min. 2 litry dziennie). 

Dawkowanie

Schemat dzielenia i dawkowania kapsułki Elev8, w początkowym etapie stosowania suplementu

W początkowej fazie stosowania, kapsułki należy dzielić.
W tym celu, otwórz otoczkę kapsułki i wysyp zioła na łyżeczkę lub czysty papier.

 1. W pierwszym tygodniu zacznij od 1/3 kapsułki
 2. W drugim tygodniu zwiększ do 1/2 kapsułki.
 3. Od trzeciego tygodnia stosuj całą kapsułkę. Jeśli odczuwasz dyskomfort, możesz wrócić do stosowania połowy kapsułki.

Ważne: jeśli cierpisz na takie choroby, jak na przykład:  cukrzyca, nadciśnienie, alergie, choroby skóry – rozpocznij stosowanie od 1/4 kapsułki, a następnie zwiększaj co tydzień przyjmowaną porcje, według powyższego schematu dawkowania. 

Aby rozpocząć stosowanie Elev8, otwórz kapsułkę i podziel proszek zawarty w niej na 3 lub 4 równe części. Następnie zmieszaj te zioła ze szklanką ciepłej wody i wypij rano przed jedzeniem.

Uwaga: należy pić co najmniej 2 litry wody dziennie (nie gorącej i nie zimnej), aby wspomóc organizm w szybszym oczyszczaniu z toksyn. 

Dlaczego powinno się dzielić kapsułki

U niektórych osób w pierwszych dniach przyjmowania kapsułek, występuje, tak zwany “kryzys ozdrowieńczy” który jest nieodłączoną częścią każdej terapii.

Polega to na zaostrzeniu objawów choroby, które dana osoba już ma. W trakcie, gdy organizm dzięki składnikom zawartym w produkcie pozbywa się toksyn i szkodliwych złogów, możesz czuć się niekomfortowo, a objawy chorób mogą się nasilić w mniejszym lub większym stopniu. Ma to miejsce najczęściej podczas rozpoczynania  kuracji i trwa zazwyczaj kilka dni, czasami dłużej. 

Dlatego bardzo ważne jest, aby dzielić kapsułki przed rozpoczęciem stosowania. Pozwoli Ci to powoli przyzwyczaić swój organizm do składników produktu i łagodnie przejść chwilowe pogorszenie.
 Po tym chwilowym pogorszeniu, zaczniesz odczuwać  więcej energii i sił witalnych, a będzie to oznaką tego, że organizm wychodzi na właściwe tory i zaczyna poprawnie funkcjonować.

Jak długo mogę stosować produkt

Należy pamiętać, że Elev8 nie zawiera substancji chemicznie syntetyzowanych, takich jak te obecne w lekach. Jest to 100% naturalny produkt ziołowy zaprojektowany do odżywiania komórkowego organizmu.

Można go stosować regularnie, a jego użytkowanie nie jest ograniczone czasowo. Aby osiągnąć najlepsze i trwałe rezultaty, zaleca się regularne stosowanie produktu przez okres 2-4 miesięcy.

Oczywiście, w dowolnym momencie możesz przerwać stosowanie produktu bez obaw o wystąpienie negatywnych efektów ubocznych, ponieważ jest to naturalny produkt.

Uwaga: przed stosowaniem tego suplementu, czy jakiegokolwiek innego produktu spożywczego, lub gdy jesteś chory, jesteś w ciąży, lub przyjmujesz leki, najpierw skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Wzmocnij działanie Elev8!

Acceler8 są to 2 kapsułki odżywcze (na noc), które wzmacniają i rozszerzają działanie Elev8, w przypadku pozbywania się różnych problemów. 

Elev8 + Acceler8, czyli 3 kapsułki bepic jak pokazują doświadczenia tysięcy osób na całym świecie,
to produkty szybko działające i bardzo skuteczne.

Opinie klientów o Elev8

 Opinia na temat kapsułek Bepic od Amy A. Weatherford, Stany Zjednoczone (Luizjana)

„Jestem od tygodnia na produktach. Mam duże uzależnienie od kofeiny, które rozwinęło się podczas trzeźwienia 8 lat temu.

Chodzi mi o to, że gdybym miała 1 dzień bez napoju energetycznego lub przynajmniej 3+ filiżanek kawy, byłabym martwa dla świata. Okropne bóle głowy, rozproszenie myśli i duże zmęczenie.

Cóż, dzięki tej uroczej zielonej pigułce nie tknęłam napoju energetycznego czy nawet 1-ej filiżanki kawy od ponad 7 dni!! )) bóle głowy zanikły, brak bezsenności i zmęczenia. 

Jestem podekscytowana przyszłością!”.

Opinia od Valentiny na temat tabletek Bepic:

“Nazywam się Valentina i  mam 60 lat. Mieszkam w Moskwie. Zażywałam pół kapsułki produktu przez 5 miesięcy.

Wcześniej bolały mnie stawy kolanowe. Po kontuzji, na jednej nodze konieczna była wymiana stawu kolanowego. Byłam bardzo słaba, miałam silne bóle, płyn w stawie i obrzęk.

Dwa razy w roku byłam leczona (zastrzyki, tabletki). Potem przez kilka lat, musiałam leczyć żołądek. Po zażyciu Elev8… Och, to cud! Ból prawie zniknął a staw praktycznie stał się taki sam jak na drugiej nodze. Poprawiła się mobilność!

Operacja stała się niepotrzebna! Przez cały rok nie miałam ani jednego zastrzyku! Żadnych leków! Była też mastopatia, ale to wszystko już minęło!! Mój wzrok się na tyle poprawił, że teraz mogę pisać i czytać bez okularów!!

Praca przewodu pokarmowego uległa poprawie, ustąpiła zgaga i dyskomfort. Schudłam 10 kg , skóra na twarzy się naciągnęła. Produkt jest świetny! Polecam każdemu!”.

Opinia klientki której elev8 firmy bepic pomógł w traumie

Elev8 na traumę: (ciężka kontuzja, powrót do zdrowia po kontuzji).  Recenzja od Sally Benna z USA, Teksas. 

“Miałam konie od dzieciństwa. W Maju 2018 roku miałam wypadek, który niemal zakończył się tragedią. Ten straszny wypadek był związany z nowo zakupionym ogierem. Przed zakupem był maltretowany i płochliwy, ale nie miałam pojęcia, jak bardzo.

W tym dniu, mój mąż i ja jeździliśmy przez 6 godzin. Kiedy wróciłam do domu, mój mąż otworzył furtkę, a ja próbowałam ją zamknąć, siedząc okrakiem. Goleń ogiera zaczepiła się o bramę.
Koń się przestraszył, upadł i przewrócił, a ja mocno uderzyłam głową o ziemię. Ogier wstawając, nie zauważył mnie i całym ciężarem oparł się na moim brzuchu.

Złamał mi wtedy 6 żeber a wątroba prawie na pół została przecięta. Przypominam sobie, że próbowałam wstać, ale upadłam na ziemię i  wiedziałam, że umieram. Potem wyły wozy pogotowia a ja krzyczałam.

Ciśnienie spadło do krytycznego poziomu a lekarze nie mogli nic zrobić. Półtora tygodnia wypadło mi z pamięci. Lekarze powiedzieli mężowi, żeby był przygotowany na wszystko. Ale przeżyłam.

Lekarz powiedział, że gdyby moja wątroba została odcięta nawet o włos w prawo, nic by mnie nie uratowało. Po szpitalu potrzebowałam chodzika. Żebra się nie zagoiły, mózg był we mgle, Głowa pękała.

Odczuwałam ciągły ból. Z 53 kg przytyłam do 68kg i popadłam w depresję. Wtedy znajomy opowiedział mi o BEpic. Wszystko brzmiało zbyt dobrze, więc dodał mnie do grupy na Facebooku, gdzie zobaczyłam wyniki ludzi… i zamówiłam kapsułki.

Różnica, którą odczułam w pierwszych tygodniach, była fantastyczna: sukienka, która siedziała zbyt ciasno, teraz rozciągała się swobodnie, obcisłe spodnie zaczęły leżeć wygodnie, brzuch nie opadał.

Przed kapsułkami nie miałam energii i cały czas chciało mi się spać. A teraz nie śpię i mogę wykonywać swoje normalne czynności. Ten produkt jest wart swojej ceny, jest zdecydowanie świetny!!!

I tak, koń, który prawie mnie zabił, wciąż jest ze mną. Dotarcie do jego serca zajęło mi około 6 miesięcy, teraz jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi”.

Dołącz do wielu zadowolonych klientów!

Kup Elev8 prosto od producenta B-EPIC

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.