...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

Co to jest B-Cardio?

B-Cardio jest to całkowicie naturalny suplement prozdrowotny, którego formuła oparta jest o badania naukowe.

Formuła B-Cardio opiera się na technologii odżywczej, która została przebadana i opatentowana. Skład produktu został opracowany przez wybitnych ekspertów ze Stanów Zjednoczonych.

Technologia odżywcza zawarta w tym produkcie, pomaga skutecznie wspierać i wzmacniać zdrowie serca, oraz całego układu krążenia.

Głównym celem produktu jest poprawa funkcjonowania zdrowia układu krążenia i zapobieganie chorobom serca.

Dodatkowo, produkt zwiększa wytrzymałość organizmu, wspiera procesy regeneracyjne i zdolność radzenia ze stresem.

B-Cardio opracowany przez lekarzy, został wzmocniony Systemem Standardowej ™ Technologii, która dostarcza do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze (prekursory tlenku azotu).

Korzyści dla zdrowia B-Cardio

B-Cardio to zaawansowany Booster tlenku azotu – dostarcza ciału niezbędne prekursory odżywcze, które całościowo wspomagają organizm w produkcji dobroczynnego dla układu sercowo-naczyniowego tlenku azotu (NO).

Tlenek azotu, nazywany jest często jako „cząsteczka życia”, gdyż ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia serca i układu krążenia.
Tlenek azotu (NO), to cząsteczka w formie gazu – występuje w naczyniach krwionośnych,
przez które swobodnie przepływa.

NO posiada właściwości rozszerzające naczynia krwionośne (tętnice), poprawia przepływ krwi, dzięki czemu więcej krwi, tlenu i substancji odżywczych, jest w stanie przedostać się do komórek organizmu, zapobiegając w ten sposób tworzeniu się zakrzepów.

Te cenne właściwości tlenku azotu, sprawiają, że następuje spadek ciśnienia tętniczego krwi i zmniejszenie ryzyka zawału serca. Odpowiedni poziom NO w organiźmie jest niezwykle ważny, gdyż przy jego braku, nie jest możliwe właściwe dotlenienie i odżywienie komórek organizmu.

Ciało człowieka produkuje tlenek azotu w śródbłonku naczyniowym z aminokwasu l-argininy, lecz niestety już od około 30 roku życia, poziom tlenku azotu w organiźmie zaczyna spadać, co stwarza u wielu osób ryzyko nadciśnienia i chorób sercowo-naczyniowych.