...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona niezależnego dystrybutora firmy bepic

Napój ketonowy B-Keto firmy BEpic

Schudnij szybciej podczas ćwiczeń z B-KETO!

Uśmiechnięta kobieta biegnie w lesie na tle produktu b-keto

B-KETO jest najnowszym i jednocześnie najbardziej innowacyjnym produktem firmy BEpic, który dostarcza do organizmu ketony egzogenne i przyśpiesza spalanie tłuszczu, ułatwiając ciału wejście w stan ketozy – bez konieczności stosowania diety ketogenicznej!

Jest to doskonały produkt dla osób, które chcą, aby ich trening stał się bardziej efektywny. Osoby, które już stosują dietę keto, zobaczą u siebie znacznie szybszą utratę zbędnych kilogramów i stanie się ona dla nich bardziej przyjemna. Tak więc, jest to produkt przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które chcą przyśpieszyć utratę masy ciała, (świetna przedtreningówka),  jak również dla tych, które stosują dietę ketogeniczną. 

Na czym polega dieta ketogeniczna?

W ostatnich latach dieta ketogeniczna stała się bardzo popularna wśród wielu osób, które szukały najnowszego i najzdrowszego sposobu na spalanie tłuszczu – “jedz tłuszcz, by spalać tłuszcz”.

Powodem, dla którego dieta keto zyskała tak duże zainteresowanie, jest jej skuteczność i liczne korzyści, jakie oferuje dla zdrowia człowieka. Jak sama nazwa wskazuje, mechanizm działania diety ketogenicznej, polega na wprowadzenie organizmu w  spalanie tłuszczu, czyli stan, znany jako ketoza.

Gdy organizm jest w ketozie, wątroba zaczyna wzmożoną produkcję ketonów, które są transportowane do tkanek , jako preferowane źródło energii. 

Zasady diety ketogenicznej

Dieta ketogeniczna jest dietą wysokotłuszczową, podczas której, spożywa się mało produktów opartych o węglowodany i ogranicza się podaż białek. Taka dieta ma też swoje ograniczenia dla osób z chorobami, dlatego przed jej włączeniem do jadłospisu, zawsze wcześniej powinno się zasięgnąć porady dietetyka lub lekarza.

Standardowa dieta ketogeniczna zawiera  około 70-80% tłuszczy, 20-25% białka i tylko 5-10% węglowodanów. Jest to dieta bardzo restrykcyjna, wymagająca poświęcenia, przestrzegania zasad i nie jest uważana za w pełni bezpieczną dla wszystkich. Włączenie B-Keto, może zmniejszyć ryzyko związane z tą dietą.

Co to jest ketoza?

Ketoza to naturalny stan metaboliczny organizmu, w którym nasze ciało jako swoje podstawowe “paliwo” wykorzystuje ketony produkowane przez wątrobę z tłuszczu. Podczas ketozy, odczuwamy mniejsze pragnienie na jedzenie, tłuszcz jest znacznie szybciej spalany, mózg pracuje wydajniej, poprawia się koncentracja i odczuwamy tak zwaną “jasność umysłu”.

Istnieją dowody mówiące o tym, że dzięki ketozie zmniejsza się ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2 i 3, objawy demencji starczej stają się słabsze, migrenowe bóle głowy i napady padaczkowe stają się mniej powszechne.

Dla większości osób, stan ketozy jest całkowicie bezpieczny, (poza osobami cierpiącymi na niektóre rzadkie i poważne choroby). Najlepszym sposobem na wprowadzenie organizmu w stan ketozy, jest rozpoczęcie ścisłej diety keto… 
lub włączenie do obecnej diety produktu B-Keto.

Korzyści jakie daje B-KETO

W normalnych warunkach, kiedy uprawiasz regularnie treningi biegania lub wykonujesz ćwiczenia fizyczne, Twoje ciało w pierwszych 15-20 minutach spala glukozę a nie tłuszcz. Większość osób ćwiczy zazwyczaj  20-30 minut i ostatecznie wynika z tego to, że nie spalają tkanki tłuszczowej, więc ćwiczą nieefektywnie…

Stosując B-Keto przed treningiem,  aktywujesz produkcję ketonów z własnej masy tłuszczowej, dzięki czemu spalanie tłuszczu następuje już od pierwszych minut ćwiczeń! A jeśli stosujesz dietę ketogeniczną, możesz liczyć na szybsze efekty i będzie ona jeszcze bardziej bezpieczna dla Ciebie.

  • Pijąc napój ketonowy B-Keto firmy BEpic, znacznie szybciej doprowadzisz swoje ciało do wymarzonego wyglądu.
  • Możesz tracić wagę, nawet bez diety ketogenicznej.
  • Dieta ketogeniczna będzie bardziej skuteczna i bezpieczna.
  • Stosując dietę ketogeniczną, możesz spożywać więcej pokarmów węglowodanowych, bez obawy o utratę skuteczności diety.
  • Podczas aktywności fizycznej, zaczniesz niemal natychmiast spalać tłuszcz, a nie tak jak w normalnych warunkach po 20-30 minutach.
  • Zwiększona wytrzymałość organizmu i poprawa wyników sportowych

Szczegóły produktu

Saszetka zawierająca zawartość w postaci proszku. W jednym opakowaniu znajduje się 30 saszetek.
Całkowita waga netto opakowania wynosi 135 gramów. Produkt nie zawiera cukru.
Słodzony jest opatentowaną mieszanką GLYVIA ™ (kompleks glikozydowy).

Odpowiedni  dla wegan i wegetarian. Nie zawiera GMO i glutenu. Świetny smak winogronowy.B-Keto posiada udowodnione naukowo działanie. Osoba, która opracowała recepturę produktu jest dr Franco Cavaleri z Kanady.
Wyprodukowano w USA wyłącznie dla BEpic

Zawartość saszetki produktu B-keto umieszczona w szklankach, przed wymieszaniem i po wymieszaniu produktu

Jak stosować B-KETO

Wsyp zawartość saszetki do 250-350ml wody, wymieszaj lub wstrząśnij (jeśli jest rozpuszczony w butelce).
Najlepsze działanie uzyskasz wtedy, gdy będziesz stosował na czczo.
WSKAZÓWKA DLA ĆWICZĄCYCH:  wypij 15-30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną. 

Nie zaleca się pić, co najmniej 6 godzin przed snem, aby nie utrudniać zasypiania.

UWAGA: Skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tego lub jakiegokolwiek innego suplementu diety, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, masz problemy zdrowotne, zażywasz leki na receptę lub jesteś poniżej 18 roku życia.
PRZECHOWYWANIE: Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu w celu zachowania świeżości.

Składniki produktu

Zawiera zastrzeżoną mieszankę BHB-BA ™/ KETOBHBA ™ 
Jedna porcja (saszetka), zawiera 4,5 grama proszku. Każda porcja zawiera 3000mg egzogennych ketonów BHB-BA
Suchy ekstrakt z winogron, wapń, magnez, potas, kofeina pozyskiwana z zielonej herbaty. 

Składniki dodatkowe:
naturalny aromat, kompleks glikozydowy Glyvia™ , kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, cytrynian potasu, sok owocowy i warzywny.

Glyvia™ jest zastrzeżoną formułą słodzika popartą badaniami o smaku podobnym do cukru.  W swoim składzie nie posiada kalorii i cukru. Produkt nie zawiera mleka,  substancji GMO i glutenu. Odpowiedni do stosowania przez wegetarian.

Technologia patentowa i znaki towarowe BHB-BA ™/ KETOBHBA ™ są zarejestrowane i należą do firmy Biologic Pharmamedical Research Inc.

Etykieta dotycząca składu produktu B-Keto firmy bepic

Co to jest BHB?

Beta-hydroksymaślan (BHB), jest cząsteczką, która występuje naturalnie w organiźmie człowieka i zalicza się do grupy ciał ketonowych. Jej podstawową rolą, jest dostarczenie organizmowi energii, gdy brakuje glukozy. Preparaty na bazie BHB stosują sportowcy i osoby na diecie ketogenicznej.

B-KETO a zwykłe suplementy BHB

Na rynku są dostępne produkty, które posiadają sole BHB, jednak produkt B-KETO oferuje znacznie więcej dla użytkownika… 
w swoim składzie zawiera zastrzeżoną, rewolucyjną formułę egzogennych ketonów BHB-BA ™ ( KETOBHBA ™), która znacznie skuteczniej zwiększa metabolizm organizmu, w porównaniu do produktów z samym tylko  BHB.

BHB-BA = BHB + BA (kwas masłowy)

Formuła B-KETO, opiera się na połączeniu cząsteczki BHB z kwasem masłowym (BA). W przeciwieństwie do innych produktów ketonowych z BHB, których organizm wykorzystuje bezpośrednio do wytwarzania energii, BHB-BA ™ umożliwia pozyskanie energii bezpośrednio z komórek tłuszczowych.

Tym samym naturalna produkcja cząsteczek BHB nie ulega spowolnieniu, dzięki czemu utrata wagi następuje bez szkodliwych konsekwencji.

​Na bazie BHB, dr. Franco Cavaleri opracował substancję dużo bardziej skuteczniejszą w odchudzaniu
– BHB-BA ™ (KETOBHBA™).

B-KETO NIE JEST “KOLEJNYM” NA RYNKU PRODUKTEM ZAWIERAJĄCYM SOLE BHB!

Doktor Franco Cavaleri

dr Franco Cavaleri (inżynier, Ph.D. Candidate BIO), jest naukowcem biomedycznym zajmującym się farmakologią i potencjałem terapeutycznym leków naturalnych. 

Franco Cavaleri jest właścicielem firmy Biologic Pharmamedical Research , która opracowała rewolucyjną na rynku formułę B-keto. 

Znacznie więcej informacji można uzyskać od samego twórcy tego produktu

Oto co powiedział twórca produktu B-keto Dr Franco Cavaleri:

Wiecie, że w naszym laboratorium pracujemy nad badaniami laboratoryjnymi i klinicznymi od około 11 lat i mamy recenzowane artykuły.

Pracujemy na poziomie genomowym i proteomicznym komórki i tkanek organizmu, aby określić, jak nasze komórki reagują na produkt Bketo.

Kiedy mówimy o zapaleniu lub mówimy o ketozie, lub regeneracji komórek, lub wytwarzaniu endogennych lub wewnętrznych przeciwutleniaczy w komórce, chcemy wiedzieć, jak nasz genom, jak organizm reaguje na poziomie komórkowym.

Ten jeden produkt przynosi zbiorcze działanie wszystkich komórek, aby stworzyć efekt ciała, wpływ na mózg, na metabolizm i keto. To wpływa na każdy aspekt twojej istoty, od poznawczego do metabolicznego, do całych tkanek obwodowych, a ja wyjaśnię, jak to działa.

Wielu z was słyszało o ketogenezie i ketozie oraz egzogennych ketonach BHB, które są uzupełniane na rynku.

B-Keto jest zupełnie inny.

Słyszeliśmy o solach ketonowych. Te ciała ketonowe, które są przyjmowane jako suplementy, ale jest wiele dezinformacji, a nasze opublikowane badania rozwikłały tę dezinformację i nieporozumienie. Mamy więc egzogenne ketony, które przyjmiemy jako suplementy, które organizm wytwarza.

Teraz, kiedy przechodzisz na dietę ketogeniczną (niskowęglowodanową, wysokotłuszczową), dla większości ludzi jest to dość trudne, do utrzymania tej diety przez pierwsze dwa lub trzy dni. Mózg chce glukozy – a jeśli ograniczysz dostępność glukozy lub cukru, ponieważ zrzucasz węglowodany, twój mózg każe ci jeść węglowodany, a nie tkanki obwodowe ciała.

Więc ich ciało może faktycznie wykorzystywać tłuszcz jako główne źródło energii, ale to co się dzieje, to w ciągu dwóch lub trzech dni, ketony w twoim krwiobiegu mają tendencję do eskalacji i dzieje się tak, że organizm wytwarza ketony z tłuszczu.

Tak więc twoja wątroba w procesie zwanym utlenianiem beta będzie pobierać tłuszcz i wytwarzać ketony. Tłuszcz nie może przekroczyć bariery krew-mózg. Twoje tkanki obwodowe zaangażowane w aktywność fizyczną mogą wykorzystywać tłuszcz, ale mózg nie. Tak więc mózg potrzebuje glukozy lub może używać ketonów jako alternatywnego źródła glukozy.

Twój mózg mówi, idź jeść węglowodany, potrzebujesz węglowodanów, musisz zasilić swój mózg. Więc to co robimy, to dostarczanie ketonów w postaci suplementów, dzięki czemu mózg nie musi czekać, aż poziom ketonów w surowicy lub we krwi wzrośnie wystarczająco wysoko w wyniku produkcji w organiźmie.

Produkcja ketonów w organiźmie, określana jest jako ketogeneza i właśnie to, co próbujesz zrobić z dietą ketogeniczną, to aktywacja ketogenezy, aby zwiększyć poziom ketonów w surowicy we krwi. Kiedy poziom ketonów we krwi jest wystarczająco wysoki, przekraczają barierę krew-mózg, docierają do neuronów w mózgu i mogą służyć jako substraty dla mózgu, do wytwarzania energii.

Tak więc, jeśli glukoza nie jest dostępna, ponieważ jest ona zasadniczo zlokalizowana w mózgu, to dzieje się tak, że glukoza nie może być bardzo dobrze wykorzystana przez mózg, a keton staje się drugorzędnym substratem odżywczym.

Ale oto fajna rzecz, którą twoje neurony mogą wytwarzać do 38% więcej ATP (trójfosforanu adenozyny) przy użyciu mniejszej ilości tlenu z ketonem, więc jeśli masz ten keton, możesz funkcjonować niezależnie od tego, czy jest to praca poznawcza, czy fizyczna. Funkcjonujesz wydajniej, ponieważ potrzebujesz mniej tlenu.

Możesz iść dalej, możesz biegać ciężej, ponieważ masz więcej wytrzymałości, masz energię zapasową, a to pozwala ci funkcjonować z większą wydajnością, co jest niesamowitym pomysłem.

Tak więc różnica między zwykłą ketonową solą BHB, którą możesz zobaczyć na rynku, a B-Keto, jest głęboka i ta głęboka różnica jest wyraźnie pokazana w naszych badaniach, które zobaczysz w recenzowanych czasopismach.

To odkrycie zostało sprawdzone przez innych użytkowników, którzy pozwolili na jego opublikowanie.
Możesz więc teraz polegać na danych, czym różni się B-Keto od zwykłych soli ketonowych BHB.

Kluczową różnicą jest to, że beta hydroksymaślan, sam keton, którym uzupełniamy, jest sprzężony z maślanowym krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który służy również jako prekursor beta hydroksymaślanu, ale jest środkiem sygnalizacyjnym i jest to niezwykle ważne, co zmienia tutaj całą grę.
Jest to czynnik sygnalizacyjny dla wątroby, który nakazuje jej wytwarzanie ketonów.

B-Keto dostarcza egzogenny keton w tym samym czasie, w którym wysyłamy sygnał, aby organizm wytworzył endogenne wewnętrzne ketony z własnego tłuszczu, co jest niezwykle ważne.

Co robisz ze starymi standardowymi ketonami BHB, jeśli całkowicie wyłączasz utlenianie kwasów tłuszczowych lub spalanie tłuszczu we własnym ciele? Całkowicie wyłączasz ketogenezę, wytwarzanie ketonów z własnego tłuszczu, co unieważnia wszystko, co próbujesz osiągnąć na diecie ketogenicznej, więc jeśli jesteś na diecie ketogenicznej i próbujesz stymulować ketogenezę, całkowicie ją wyłączyłeś.

Kiedy bierzesz nasze egzogenne ketony, nie jest to zwykła egzogenna sól ketonowa, ale keton sprzężony z maślanem. Odcięty maślan trafia do wątroby, która mówi Twojemu organizmowi, aby nadal wytwarzał ketony, mimo że ten keton jest uzupełniany i dlatego jest to ważne, ponieważ teraz spalasz swój własny tłuszcz.

Więc bierzesz to pod uwagę, że przed treningiem spalasz swój własny tłuszcz od początku treningu i proszę wiedzieć, czy przejdziesz na trening cardio, na przykład um, zajmie Ci to około 15 do 20 minut, zanim zaczniesz spalać znaczne ilości tłuszczu w tej działalności.

Zazwyczaj przez pierwsze 15 minut najpierw będziesz spalać glikogen. Ale większość ludzi nie wykonuje sesji cardio przez więcej niż 20 minut do 30 minut, więc nie masz dużego wpływu na utlenianie lub spalanie tłuszczu dla tej energii, chyba że weźmiesz BKeto tuż przed aktywnością.

A w takim przypadku teraz twoje ciało będzie spalać tłuszcz od samego początku aktywności fizycznej, a twój mózg otrzyma całe paliwo potrzebne do dalszego działania, a ty będziesz w tym czasie zużywał mniej tlenu.

Dzięki Bketo tłuszcz zaczyna być eliminowany w bardzo efektywnym tempie, Twój mózg działa z zupełnie inną częstotliwością. Twoja zdolność przypominania sobie, niezależnie od tego, czy studiujesz, czy po prostu funkcjonujesz normalnie w ciągu dnia jest niesamowita, ponieważ mózg pracuje na wyższych obrotach.

Jednym z kluczowych problemów, jeśli chodzi o demencję i deficyty poznawcze, zapominanie o takich rzeczach, jest niezdolność tych neuronów do efektywnego wykorzystania glukozy i jest teraz nazywana cukrzycą typu 3.

Wiesz, jest cukrzyca typu 1, w której organizm nie wytwarza wystarczającej ilości insuliny lub w ogóle żadnej insuliny z powodu uszkodzeń trzustki, w szczególności komórek beta, jest cukrzyca typu 2, która jest bardziej związana ze stylem życia lub może być genetyczna, istnieją anomalie genetyczne insulina białkowa, która może przyczyniać się do cukrzycy typu 2, w której występuje insulinooporność, a teraz także cukrzycy typu 3, w której glukoza nie jest bardzo skutecznie wchłaniana przez mózg.

Bketo zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 3 .
Jest to przyczyna lub konsekwencja demencji i innych czynności będących obecną demencją. Ale używając produktu takiego jak B-Keto, faktycznie poprawiasz sprawność neuronów, a nawet jeśli rozwiniesz demencję i tym podobne, skutki choroby i późnego stadium są przedłużone, więc nie czujesz ich, dopóki nie będziesz bardzo stary i ty. może nawet ich nie poczuć, zanim umrzesz.

Mówimy o optymalizacji ogólnego metabolizmu, tak aby pokarmy, które spożywasz, pokarmy twoje ciało lub komórki wchłaniały składniki odżywcze, których potrzebują, substraty, których potrzebują do wytworzenia ATP, były wydajniej dostępne.
Więc żyjesz na zupełnie innym poziomie i częstotliwości życia i jesteś w stanie skierować całą tę wydajność metaboliczną na dowolny cel, który próbujesz osiągnąć, czy jest to utrata wagi, czy to tylko poprawa zdolności poznawczych, czy to po prostu poprawić styl życia i jakość życia.

Więc moim zdaniem jest to jeden z najbardziej niesamowitych produktów, ponieważ jesteśmy w stanie wpłynąć na podstawowy metabolizm, poprawić wydajność insuliny, poprawić lipolizę, zdolność do rzeczywistego spalania utleniania kwasów tłuszczowych.

Teraz masz keton sprzężony z kwasem maślanowym, krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który faktycznie aktywujesz i przedłużając utlenianie i ketogenezę kwasów tłuszczowych, zdolność organizmu do wytwarzania ketonów dla mózgu.

Twój metabolizm będzie współpracował z tobą w celu spalania kalorii i będzie pracował z tobą w kierunku twoich celów, niezależnie od tych celów. “

Linki do publikacji naukowych B-Keto

Formuła produktu oparta jest na opatentowanym kompleksie BHB-BA, który został opublikowany w recenzowanej literaturze naukowej.

Emran B, Franco C. Kwas masłowy wpływa na to, jak β-hydroksymaślan moduluje utlenianie kwasów tłuszczowych i ketogenezę w celu wsparcia ketozy. Curre Res Cukrzyca i otyłość (Link)

Cavaleri F, Emran B. Potencjalne synergie β-hydroksymaślanu i maślanu na modulację metabolizmu, stanów zapalnych, funkcji poznawczych i ogólnego stanu zdrowia. Journal of Nutrition and Metabolism  (Link)

Suplement B-Keto na tle niebiesko-czerwonym

Recenzja klientki na temat B-keto autorstwa Christine Columbine 

B-keto i system 3-kaspułkowy!!! 10 miesięcy! Wszystko wymaga czasu, ale jestem dożywotnim przykładem (razem z setkami tysięcy innych).
Zastanawiasz się nad spróbowaniem!???
Po prostu to zrób! Nie pożałujesz tego.
I pamiętaj, że wszystko co dobre wymaga czasu, nic nie jest natychmiastowe i zdrowe!

Zamów produkty na stronie producenta

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.