...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

Schudnij szybciej podczas ćwiczeń z B-KETO!

Uśmiechnięta kobieta biegnie w lesie na tle produktu b-keto

Dla kogo jest przeznaczony B-KETO?

B-KETO jest najnowszym i jednocześnie najbardziej innowacyjnym produktem firmy BEpic, który dostarcza do organizmu ketony egzogenne i przyśpiesza spalanie tłuszczu, ułatwiając ciału wejście w stan ketozy – bez konieczności stosowania diety ketogenicznej!

Jest to doskonały produkt dla osób, które chcą, aby ich trening stał się bardziej efektywny. Osoby, które już stosują dietę keto, zobaczą u siebie znacznie szybszą utratę zbędnych kilogramów i stanie się ona dla nich bardziej przyjemna. Tak więc, jest to produkt przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które chcą przyśpieszyć utratę masy ciała, (świetna przedtreningówka),  jak również dla tych, które stosują dietę ketogeniczną. 

Na czym polega dieta ketogeniczna?

W ostatnich latach dieta ketogeniczna stała się bardzo popularna wśród wielu osób, które szukały najnowszego i najzdrowszego sposobu na spalanie tłuszczu – “jedz tłuszcz, by spalać tłuszcz”.

Powodem, dla którego dieta keto zyskała tak duże zainteresowanie, jest jej skuteczność i liczne korzyści, jakie oferuje dla zdrowia człowieka. Jak sama nazwa wskazuje, mechanizm działania diety ketogenicznej, polega na wprowadzenie organizmu w  spalanie tłuszczu, czyli stan, znany jako ketoza.

Gdy organizm jest w ketozie, wątroba zaczyna wzmożoną produkcję ketonów, które są transportowane do tkanek , jako preferowane źródło energii. 

Zasady diety ketogenicznej

Dieta ketogeniczna jest dietą wysokotłuszczową, podczas której, spożywa się mało produktów opartych o węglowodany i ogranicza się podaż białek. Taka dieta ma też swoje ograniczenia dla osób z chorobami, dlatego przed jej włączeniem do jadłospisu, zawsze wcześniej powinno się zasięgnąć porady dietetyka lub lekarza.

Standardowa dieta ketogeniczna zawiera  około 70-80% tłuszczy, 20-25% białka i tylko 5-10% węglowodanów. Jest to dieta bardzo restrykcyjna, wymagająca poświęcenia, przestrzegania zasad i nie jest uważana za w pełni bezpieczną dla wszystkich. Włączenie B-Keto, może zmniejszyć ryzyko związane z tą dietą.

Co to jest ketoza?

Ketoza to naturalny stan metaboliczny organizmu, w którym nasze ciało jako swoje podstawowe “paliwo” wykorzystuje ketony produkowane przez wątrobę z tłuszczu. Podczas ketozy, odczuwamy mniejsze pragnienie na jedzenie, tłuszcz jest znacznie szybciej spalany, mózg pracuje wydajniej, poprawia się koncentracja i odczuwamy tak zwaną “jasność umysłu”.

Istnieją dowody mówiące o tym, że dzięki ketozie zmniejsza się ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2 i 3, objawy demencji starczej stają się słabsze, migrenowe bóle głowy i napady padaczkowe stają się mniej powszechne.

Dla większości osób, stan ketozy jest całkowicie bezpieczny, (poza osobami cierpiącymi na niektóre rzadkie i poważne choroby). Najlepszym sposobem na wprowadzenie organizmu w stan ketozy, jest rozpoczęcie ścisłej diety keto… 
lub włączenie do obecnej diety produktu B-Keto.

Korzyści jakie daje B-KETO

W normalnych warunkach, kiedy uprawiasz regularnie treningi biegania lub wykonujesz ćwiczenia fizyczne, Twoje ciało w pierwszych 15-20 minutach spala glukozę a nie tłuszcz. Większość osób ćwiczy zazwyczaj  20-30 minut i ostatecznie wynika z tego to, że nie spalają tkanki tłuszczowej, więc ćwiczą nieefektywnie…

Stosując B-Keto przed treningiem,  aktywujesz produkcję ketonów z własnej masy tłuszczowej, dzięki czemu spalanie tłuszczu następuje już od pierwszych minut ćwiczeń! A jeśli stosujesz dietę ketogeniczną, możesz liczyć na szybsze efekty i będzie ona jeszcze bardziej bezpieczna dla Ciebie.

  • Pijąc napój ketonowy B-Keto firmy BEpic, znacznie szybciej doprowadzisz swoje ciało do wymarzonego wyglądu.
  • Możesz tracić wagę, nawet bez diety ketogenicznej.
  • Dieta ketogeniczna będzie bardziej skuteczna i bezpieczna.
  • Stosując dietę ketogeniczną, możesz spożywać więcej pokarmów węglowodanowych, bez obawy o utratę skuteczności diety.
  • Podczas aktywności fizycznej, zaczniesz niemal natychmiast spalać tłuszcz, a nie tak jak w normalnych warunkach po 20-30 minutach.
  • Zwiększona wytrzymałość organizmu i poprawa wyników sportowych