...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

Długotrwałe działanie rozgrzewające, relaksujące i łagodzące ból

Co to jest Allevi8?

Plastry Allevi8, ( inna nazwa – nakładki, bio-naklejki Touch Pads ), to w 100% naturalny produkt, który powinien znaleźć się w każdej domowej apteczce. Każdy plaster nasączony jest leczniczymi ziołami, które zapewniają ulgę w bólu i relaksację, w bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

Jest to doskonałe panaceum, które może pomóc Ci złagodzić dyskomfort, spowodowany bólem mięśni, głowy i stawów. Ten produkt działa skutecznie w tych przypadkach, w których konwencjonalne tabletki przeciwbólowe zawodzą. Plastry łatwo się nakleja i są wygodne w stosowaniu.

Idealne sprawdzają się także w przypadku osób aktywnych fizycznie, które borykają się z różnego rodzaju nadciągnięciami mięśni, lub potrzebują szybkiego rozgrzania mięśni i stawów przed treningiem. 

Jak stosować Allevi8

plaster allevi8 firmy bepic

Opakowanie zawiera 30 sztuk plastrów. Plastry są cienkie, lekko przezroczyste i wykonane są z celulozy. Pokryte są folią ochroną, którą należy zdjąć przez przyklejeniem do ciała. Opakowanie jest wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym.

W środku znajduje się instrukcja w języku angielskim. Zdejmij folię ochronną z plastra i przyklej na bolące miejsce.  Skóra powinna być czysta i sucha. Kojący efekt plastra odczujesz w ciągu 10 minut a jego działanie trwa nawet do 10 godzin.

Uwaga: plaster można przeciąć nożyczkami na pół i przyklejać w miejsca zajęte małym obszarem bólu. 

Składniki i działanie

Pozytywne działanie Allevi8 wynika z tego, iż jest bogaty w szereg naturalnych składników,
które korzystnie wpływają na organizm.

  • Imbir stosowany jest powszechnie w dolegliwościach stawowych, takich jak: (zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów), a także w łagodzeniu bólów głowy, pleców i reumatyzmu.​
  • Turmalin jest minerałem, który zawiera potężną energię leczniczą, wspomaga krążenie krwi, co pozwala na szybsze dostarczanie innych składników aktywnych do obszarów objętych stanem zapalnym i przyspiesza ogólny efekt plastra.
  • Kapsaicyna wyekstrahowana z papryki chili wykazuje efekt przeciwbólowy i silnie rozgrzewający, co objawia się zaczerwienieniem bolących partii ciała i tym samym następuje czasowe złagodzenie bólu.​
  • Olejek lawendowy ma działanie przeciwzapalne i przeciwskurczowe. Wspomaga także skórę w gojeniu ran i oparzeń.
  • Olejek eteryczny z żeń-szenia wykazuje działanie przeciwbólowe i uspokajające na układ nerwowy. Działa również tonizująco w chwilach dużego stresu fizycznego i psychicznego.​
  • Magnez i Potas ich brak w organiźmie może prowadzić do nasilenia się różnego rodzaju dolegliwości bólowych, dlatego zostały dodane do Allevi8, aby doprowadzić poziom bólu do naturalnego, fizjologicznego poziomu.

Przykłady zastosowania plastrów

Przykłady stosowania plastrów Allevi8, u osób na różnych cześciach ciała

Zamów plastry Allevi8 na stronie producenta

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.