...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

B-epic

Mężczyzna stoi na skale podczas zachodu słońca i wskazuje prawą ręką na logo bepic

Informacje o firmie BEpic, lista produktów, dane firmy i właściciela

Firma B-epic

Bepic - co to za firma?

Bepic (B-Epic) to firma amerykańska z sektora zdrowia i urody, która produkuje i oferuje najwyższej jakości suplementy diety, oraz produkty dla zdrowia i urody. Nazwa B-Epic, czyt. “bi-epik” (w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza “Bądź Epicki, Wspaniały “). 

B-EPIC
to coś więcej niż tylko firma produkująca suplementy diety i produkty dla zdrowia i urody. To filozofia inspirowana mottem “Add More Life to Your Years” (Dodaj więcej życia do swoich lat), która zachęca do życia pełnego pasji, celu i spełnienia.

Firma Bepic została założona w 2016 roku. Początkowo oferowała jeden produkt – Elev8, suplement diety zwiększający energię i poprawiający jasność umysłu. W ciągu pierwszego roku działalności, firma sprzedała ponad milion opakowań kapsułek Elev8. 

Z początkiem 2018 roku, linia produktowa BEpic została uzupełniona o kolejny suplement– kapsułki
Acceler8 (produkt na noc).

 Elev8 + Acceler8  3 kapsułki bepic  rozwiązują problemy zdrowotne wielu osób.

Obecnie Bepic oferuje szeroką gamę produktów, które ułatwiają powrót do zdrowia, dbają o urodę i wspierają rozwój dzieci. Wśród nich znajdują się:

Odtwórz wideo

Kto założył firmę B-Epic?

Poznaj tajemnicę sukcesu firmy założonej przez rodzinę Putnam. Priorytetem firmy jest właściwe zarządzanie,
co stanowi fundament jej osiągnięć. 

Rodzina Putnam o B-Epic Worldwide: Budowanie marki zmieniającej życie ludzi na całym świecie.

Rodzina Putnam, założyciele B-Epic Worldwide, podkreślają, że od zawsze wierzyli w wartość ciężkiej pracy, uczciwości i poświęcenia.

Ich rodzinnym mottem jest “służ innym, aby osiągnąć to, czego pragniesz“, co znalazło odzwierciedlenie w filozofii firmy B-Epic.

“Wierzymy, że nadszedł czas, aby firma i grupa ludzi o podobnych poglądach stanęła na wysokości zadania i była zmianą, którą chcą widzieć na świecie.

Dzięki pasji i zaangażowaniu naszych członków, nasza firma i produkty zmieniają życie ludzi na całym świecie”.

Dlaczego BEpic?

  • Firma produkuje innowacyjne, wysokiej jakości preparaty, oparte o najnowocześniejsze badania i opatentowane formuły odżywcze.
  • Formuły produktów są opracowywane na podstawie najmocniejszych, naturalnych składników o udowodnionej skuteczności, które mają wiele badań klinicznych.

    Na całym świecie, suplementy BEpic polecają swoim klientom mi.n.: dietetycy, naturopaci, trenerzy personalni, masażyści, oraz osoby, które dbają o dobrą kondycję fizyczną, zdrowie i samopoczucie.

    Głównym zobowiązaniem firmy jest to, aby ludzie w szybkim czasie odczuli na sobie korzyści i zalety, jakie oferują produkty BEpic dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

  • Już po kilku dniach stosowania możesz zauważyć: wzrost energii, poprawę koncentracji, lepsze samopoczucie, wzmocnienie odporności, lepsze trawienie, i wiele innych pozytywnych zmian.

Medyczna Rada Doradcza B-Epic

Rada Medyczno-Doradcza firmy stanowi kluczowy element zapewniający skuteczność i bezpieczeństwo naszych produktów. To zespół wybitnych lekarzy, badaczy i twórców, którzy pioniersko opracowują skuteczne i bezpieczne produkty odżywcze.

Ich praca oparta jest na solidnych badaniach, co czyni produkty firmy jednymi z najbardziej zaawansowanych na świecie. Dzięki ich nieustannej pracy, Bepic oferuje rozwiązania prozdrowotne na najwyższym poziomie.

Uśmiechnięty lekarz medycyny Dr Bala Ambati

Balamurali Ambati
Dr. Balamurali Ambati jest indyjsko-amerykańskim lekarzem. Tytuł lekarza zdobył w Mount Sinai School of Medicine w wieku 17 lat, tym samym został najmłodszym lekarzem na świecie.

Odbył rezydenturę na Uniwersytecie Harvarda, ukończył stypendium na Uniwersytecie Duke’a i był National Merit Scholar. Uzyskał także tytuł doktora w dziedzinie biologii komórkowej oraz posiada tytuł MBA. Dr Ambati był wykładowcą wielu instytucji szkolnictwa wyższego i laureatem wielu prestiżowych nagród.

W swojej działalności, angażuje się zarówno w pracy klinicznej, jak i w badaniach naukowych. Jest wybitnym chirurgiem okulistą, naukowcem/badaczem uznanym na całym świecie.

Jego najważniejsze osiągnięcia w zakresie badań podstawowych zostały zamieszczone w prestiżowym czasopiśmie naukowym Nature i uznane przez Science za Signaling Breakthrough of the Year.

Ponadto, działalność humanitarna dr Ambati’ego sprawiła, że jest popularny na całym świecie.

Uśmiechnięty lekarz medycyny Dr Franco Cavaleri

Franco Cavaleri
Franco Cavaleri jest założycielem i głównym badaczem firmy Biologic Pharmamedical Research. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w dziedzinie naturalnych produktów zdrowotnych.

Jego ogromne doświadczenie, pozwoliło mu opracować i wprowadzić wiele patentów związanych z nutraceutykami i farmaceutykami. Franco ukończył studia licencjackie w zakresie żywienia człowieka i biochemii.

Na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej, ukończył pracę doktorską w ramach medycyny eksperymentalnej.

Jest autorem licznych artykułów badawczych związanych z chorobą Alzheimera, chorób zapalnych, wpływu Kurkuminy/Ketonów na organizm ludzki i innych.

Jest także autorem bestsellerów na temat zdrowia, branży wellness/fitness. Ponadto jest również byłym mistrzem kulturystyki IFBB North America, uzyskał wiele osiągnięć w tej dziedzinie sportu.

Ponadto Franco jest autorem bestsellerów dotyczących zdrowia, branży wellness i fitness. Wykorzystując swoje ogromne doświadczenie i wiedzę, rozwinął z sukcesem trzy firmy zajmujące się naturalnymi produktami zdrowotnymi.

Uśmiechniety doktor medycyny Dr William Hennen

William Hennen
Dr William Hennen posiada tytuł doktora chemii bioorganicznej i medycznej a także specjalizację podoktorską w dziedzinie procesów enzymatycznych i hormonalnych.

Posiada ponad trzydzieści lat doświadczenia w opracowywaniu nutraceutyków i ponad trzynaście lat w opracowywaniu leków. Jako wiodący naukowiec, tworzy formuły produktów odżywczych, znane jako „next gen”, (nowa generacja), których celem jest rozwiązywanie problemów u ich podstaw.

Dr. Hennen od lat 90-tych, angażuje się w opracowywanie produktów z czynnikiem transferowym i jest powszechnie uważany, jako „ojciec” suplementacji z czynnikiem transferowym. Jest twórcą ponad 40 patentów i autorem artykułów z zakresu biochemii, medycyny i żywienia.

Ponadto, jest on uznanym na całym świecie badaczem i mówcą na temat roli odżywiania w utrzymaniu zdrowia i regeneracji. Jest autorem ponad 40 patentów i publikacji z zakresu chemii bioorganicznej, medycyny i żywienia.

Uśmiechnięty lekarz Kim-Minsoo

Kim Min-soo
Dr. Kim Min-soo pochodzi z Korei, jest wiodącym ekspertem, badaczem zajmującym się naturalną energią kwantową i jej wpływem na organizm człowieka, w celu zapobiegania i terapii.

Przez ponad trzy dekady, jego bogata kariera i doświadczenie, związane jest z dziedziną nauk o zdrowiu i medycyny.
Dr. Kim pełnił rolę doktora naukowego, w Instytucie Technologii Przyszłości Uniwersytetu Koreańskiego.

Pełnił tam funkcję prezesa Towarzystwa Badań Mikrobiologicznych, doradcy ds. oceny instytucji medycznej Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej, oraz profesora adiunkta na Uniwersytecie Zdrowia i Nauki w Korei.

Aktualnie, Dr. Kim jest dyrektorem generalnym firmy TM Bio, która zajmuje się badaniem, opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek innowacyjnych produktów.

Uśmiechnięty lekarz medycyny Dr Adam Saucedo

Adam Saucedo
Dr. Adam Saucedo jest uznanym lekarzem i naukowcem, w zakresie zdrowia, suplementacji organizmu i chorób naczyniowych.

Przeprowadza z ludźmi wykłady na całym świecie, jest szanowanym edukatorem w tym zakresie. Tytuł lekarza zdobył na Uniwersytecie Rochester School of Medicine.

Po ukończeniu uczelni, służył przez dziesięć lat jako chirurg bojowy i lekarz oddziału ratunkowego w siłach zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Dr. Saucedo posiada wiele osiągnięć na swoim koncie.

Gdy uzyskał stypendium na dwóch uczelniach National Institutes of Health i University of Utah School of Medicine, koncentrował się na badaniach związanych na odkrywaniu leków i badaniu andiogenezy.

Jest przedsiębiorcą, który z dużymi sukcesami opracowuje produkty dla branży zdrowotnej i wellness.

Najwyższa jakość produkcji

Produkty BEpic produkowane są według najwyższych norm jakości.
 
Do produkcji stosuje się najmocniejsze i  sprawdzone, naturalne składniki. Te same składniki od wieków wykorzystywane są w tradycyjnych lekach i holistycznych praktykach na całym świecie, a teraz zostały dodatkowo ulepszone, dzięki nowoczesnej technologii ekstrakcji.
hala produkcyjna w firmie bepic

Certyfikaty Jakości firmy Bepic

Firma BEpic posiada certyfikaty GMP, NSF, SGS

Ważne: w Stanach Zjednoczonych jest obecnie ponad 3500 tysiąca producentów,
ale mniej niż 30 z nich, posiada oba te certyfikaty

Certyfikaty jakości firmy Bepic

Gwarancja satysfakcji BEPIC

30-dniowa gwarancji satysfakcji firmy Bepic

30 dni gwarancji satysfakcji Bepic!

Firma jest pewna, że każdy pokocha jej produkty, dlatego oferuje 30-dniową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że możesz zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu i otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz z niego zadowolony. Gwarancja obejmuje zakupiony produkt Bepic, poprzez link na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Aby dowiedzieć się więcej o procedurze zwrotu,  [Kliknij tutaj ]

 

Gdzie produkowane są produkty firmy

Firma Bepic jest producentem większości produktów, które ma w swojej ofercie. Urządzenia za pomocą, których produkowane są produkty, posiadają certyfikaty GMP, NSF, Halal i Kosher.

Dane adresowe firmy Bepic

B-Epic Worldwide llc
Adres siedziby: 3075 N. Fairfield Rd, Layton, 84041, Utah, USA 

Właściciele i założyciele: firma rodzinna Państwa Putnam, Rok założenia: 2016

B-Epic strona internetowa: Bepic.com, e-mail: support@bepic.com

Misja firmy BEpic

BEPIC wierzy, że każdy zasługuje na zdrowe i szczęśliwe życie. Dlatego ich misją jest poprawa zdrowia i podniesienie jakości życia jak największej liczby osób na całym świecie, dzięki innowacyjnym produktom.

Wysyłka międzynarodowa

Produkty wysyłane są do następujących krajów:

Andorra
Anguilla
Antigua i Barbuda
Armenia
Australia
Austria
Azerbejdżan
Wyspy Bahama
Belgia
Bermudy
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Kanada
Chile
Kolumbia
Kostaryka
Chorwacja
Cypr
Czechy
Dania
Dominikana

Ekwador
Salwador
Egipt
Estonia
Wyspy Owcze
Finlandia
Francja
Gujana Francuska
Gruzja
Niemcy
Grecja
Grenlandia
Gwadelupa
Gwatemala
Gujana
Węgry
Islandia
Irlandia
Izrael
Włochy
Kazachstan
Kirgistan

La Reunion
Łotwa
Litwa
Luksemburg
Malezja
Martynika
Majotta
Meksyk
Mołdawia
Monako
Montserrat
Holandia
Nowa Zelandia
Nigeria
Norwegia
Panama
Peru
Filipiny
Polska
Portugalia
Portugalia
Rumunia

Rosja
Serbia
Słowacja
Słowenia
Afryka Południowa
Korea Południowa
Hiszpania
Saint Kitts i Nevis
Szwecja
Szwajcaria
Tajwan
Tadżykistan
Trynidad
Tobago
Turcja
Turkmenia
Ukraina
Emiraty Arabskie
Wielka Brytania
Stany Zjednoczone
Urugwaj
Uzbekistan

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.