...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona dystrybutora firmy bepic

Co to jest plan marketingowy

Plan marketingowy w branży marketingu sieciowego, określa i pokazuje możliwości zarabiania w danej firmie.
W marketingu sieciowym, (w przeciwieństwie do prowadzenia klasycznego biznesu), firma wypłaca Ci płatności, które są wynikiem Twoich prowizji i prowizji wszystkich osób zapisanych przez Ciebie i Twoich partnerów do firmy. Mówiąc najprościej, plan marketingowy w branży mlm, jest to opis, który pokazuje różne sposoby zarabiania z daną firmą.

BEpic oferuje 7 sposobów na zarabianie

wszystkie siedem premii, które wypłaca firma bepic

Bonus klienta

Gdy zarejestrujesz się jako partner, zaczniesz otrzymywać wynagrodzenie w wysokości 50% od każdego zamówionego przez klienta produktu. Wielu partnerów firmy zarabia na życie, rekomendując produkty wśród klientów.
Przykład: Zarób 50% PV (kwota w dolarach) na wszystkich zamówieniach klientów detalicznych. Oprócz tego 20% CV idzie na wypłatę do planu binarnego (zobacz poniższy opis).

Punkty PV i CV zostały wprowadzone, aby ułatwić firmie obliczanie prowizji dla partnerów. Produkty BEpic mają ustaloną wartość PV i CV.


Punty CV to jest obrót prowizyjny
Te punkty są przenoszone do planu marketingowego na potrzeby obliczania Twoich prowizji. Punkty te są przyznawane wtedy, kiedy ktoś dokona zakupu za pomocą Twojej oficjalnej strony internetowej i założy swoje konto w firmie.
Na przykład
15 kapsułek Elev8 = 25 CV
30 kapsułek Elev8 = 50 CV
90 kapsułek Elev8 = 70 CV

PUNKTY PV jest to obrót osobisty).
1 PV = 1 DOLAR zapłacony za produkt lub pakiet produktów (bez wliczonej ceny wysyłki i opłaty za rejestrację)

Na przykład
15 kapsułek Elev8 = 25 PV
30 kapsułek Elev8 = 50-60 PV
90 kapsułek Elev8 = 90-100 PV

Wynagrodzenie za budowanie zespołu

Gdy rejestrujesz nowego partnera, automatycznie otrzymujesz 50% wartości jego pierwszego zamówienia. Tym samym kwalifikujesz się także do procentu od obrotów jego grupy. Gdy Twój zespół będzie się rozwijał, zwiększą się też obroty punktowe w Twojej organizacji, co przełoży się na wyższe prowizje dla Ciebie.

Oto 2 bonusy opracowane przez BEpic

Bonus za szybki start: Zdobądź 50% CV przy pierwszym zamówieniu każdego Partnera Marki, którego osobiście zapiszesz.

Bonus Binarny: budując tylko 2 zespoły (lewy i prawy), zarabiasz każdego tygodnia do 20% od punktów CV swojego zespołu o mniejszych obrotach. 

Program Matching Bonus

Do tego programu wliczają się 2 potężne bonusy:

Matching Bonus (Bonus Sponsorski). Od wszystkich osobiście zapisanych partnerów do firmy, otrzymasz 20% od ich zarobków z bonusu binarnego.

Bonus Generacyjny: Otrzymaj 10% od zarobków binarnych wypłacanych do czterech generacji Gold (kwalifikowanych partnerów), lub wyższej rangi w Twoim zespole.

Miesięczny Bonus Life Style

Dzięki temu bonusowi, możesz uzyskać co miesiąc do 700$ dodatkowej premii Life Style. Ta premia może być dla Ciebie super dodatkiem do innych bonusów, które zdobyłeś. Zobacz, co należy zrobić, aby otrzymać tą premię.

Kup dany pakiet produktów, który kwalifikuje się do tej premi (lub wyższy pakiet), i zacznij zapisywać innych partnerów marki, którzy zrobią to samo.

  • Masz 2, którzy zapisali 2 = 100 $ premii/miesiąc
  • Masz 3, którzy zapisali 3 = 300 $ premii/miesiąc
  • Masz 4, którzy zapisali 4 = 500 $ premii/miesiąc
  • Masz 5, którzy zapisali 5 = 700 $ premii/miesiąc

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.