...

NaturalnaSuplementacja.pl

Strona niezależnego dystrybutora firmy bepic

Allevi8 Plastry BEpic

Produkt Allevi8 firmy bepic, stoi na dekoracyjnej desce

Długotrwałe działanie rozgrzewające, relaksujące i łagodzące ból

Co to jest Allevi8?

Plastry Allevi8, ( inna nazwa – nakładki, bio-naklejki Touch Pads ), to w 100% naturalny produkt, który powinien znaleźć się w każdej domowej apteczce. Każdy plaster nasączony jest leczniczymi ziołami, które zapewniają ulgę w bólu i relaksację, w bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

Jest to doskonałe panaceum, które może pomóc Ci złagodzić dyskomfort, spowodowany bólem mięśni, głowy i stawów. Allevi8 działa skutecznie w tych przypadkach, w których konwencjonalne tabletki przeciwbólowe zawodzą. Plastry łatwo się nakleja i są wygodne w stosowaniu.

Idealne sprawdzają się także w przypadku osób aktywnych fizycznie, które borykają się z różnego rodzaju nadciągnięciami mięśni, lub potrzebują szybkiego rozgrzania mięśni i stawów przed treningiem. 

Jak stosować Allevi8

Opakowanie zawiera 30 sztuk plastrów. Plastry są cienkie, lekko przezroczyste i wykonane są z celulozy. Pokryte są folią ochroną, którą należy zdjąć przez przyklejeniem do ciała. Opakowanie jest wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym.

W środku znajduje się instrukcja w języku angielskim. Zdejmij folię ochronną z plastra i przyklej na bolące miejsce.  Skóra powinna być czysta i sucha. Kojący efekt plastra odczujesz w ciągu 10 minut a jego działanie trwa nawet do 10 godzin.

Uwaga: plaster można przeciąć nożyczkami na pół i przyklejać w miejsca zajęte małym obszarem bólu. 

Składniki i działanie

Pozytywne działanie Allevi8 wynika z tego, iż jest bogaty w szereg naturalnych składników,
które korzystnie wpływają na organizm.

  • Imbir stosowany jest powszechnie w dolegliwościach stawowych, takich jak: (zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów), a także w łagodzeniu bólów głowy, pleców i reumatyzmu.​
  • Turmalin jest minerałem, który zawiera potężną energię leczniczą, wspomaga krążenie krwi, co pozwala na szybsze dostarczanie innych składników aktywnych do obszarów objętych stanem zapalnym i przyspiesza ogólny efekt plastra.
  • Kapsaicyna wyekstrahowana z papryki chili wykazuje efekt przeciwbólowy i silnie rozgrzewający, co objawia się zaczerwienieniem bolących partii ciała i tym samym następuje czasowe złagodzenie bólu.​
  • Olejek lawendowy ma działanie przeciwzapalne i przeciwskurczowe. Wspomaga także skórę w gojeniu ran i oparzeń.
  • Olejek eteryczny z żeń-szenia wykazuje działanie przeciwbólowe i uspokajające na układ nerwowy. Działa również tonizująco w chwilach dużego stresu fizycznego i psychicznego.​
  • Magnez i Potas ich brak w organiźmie może prowadzić do nasilenia się różnego rodzaju dolegliwości bólowych, dlatego zostały dodane do Allevi8, aby doprowadzić poziom bólu do naturalnego, fizjologicznego poziomu.

Przykłady zastosowania Allevi8

Przykłady stosowania plastrów Allevi8, u osób na różnych cześciach ciała
Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów

Zamów Allevi8 na stronie producenta

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.